SDQ25-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-471-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDQ25-471-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 472.4UH SMD
Datasheety: SDQ25-471-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2900 pcs
  • Zpráva
Specifikace SDQ25-471-R
Part Number SDQ25-471-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis INDUCT ARRAY 2 COIL 472.4UH SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67425 pcs Datový list SDQ25-471-R.pdf
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série SDQ
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet závitů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnost - zapojeny do série 1.8mH
Indukčnost - zapojeny paralelně 472.4µH Výška 0.098" (2.50mm)
Detailní popis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.8mH Inductance - Connected in Series 472.4µH Inductance - Connected in Parallel 4.25 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 243mA Nonstandard Odpor DC (DCR) - řada 16.99 Ohm
Odpor DC (DCR) - Paralelní 4.25 Ohm Aktuální saturace - Série 93mA
Aktuální sytost - paralelní 185mA Aktuální hodnocení - řada 121mA
Aktuální hodnocení - Paralelní 243mA