SD8350-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-101-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD8350-101-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 800MA 360 MOHM
Datasheety: SD8350-101-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD8350-101-R
Part Number SD8350-101-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 800MA 360 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80505 pcs Datový list SD8350-101-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
stínění Shielded Série SD8350
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1507-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 360 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 800mA
Proud - Saturace 1.3A