SD7030-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD7030-100-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD7030-100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 2.1A 65 MOHM SMD
Datasheety: SD7030-100-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD7030-100-R
Part Number SD7030-100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 10UH 2.1A 65 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82843 pcs Datový list SD7030-100-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
stínění Shielded Série SD7030
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1485-2
SD7030100R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 65 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.1A
Proud - Saturace 1.7A