SD6020-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-101-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD6020-101-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM
Datasheety: SD6020-101-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2600 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD6020-101-R
Part Number SD6020-101-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54438 pcs Datový list SD6020-101-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
stínění Shielded Série SD6020
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1470-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 420mA
Proud - Saturace 360mA