SD53-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-220-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD53-220-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM
Datasheety: SD53-220-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2600 pcs
5200 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD53-220-R
Part Number SD53-220-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68356 pcs Datový list SD53-220-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série SD53
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1459-2
SD53220R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 810mA 208 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 810mA
Proud - Saturace 940mA