SD3812-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD3812-101-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 217MA 4.099 OHM
Datasheety: SD3812-101-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD3812-101-R
Part Number SD3812-101-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 217MA 4.099 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4002 pcs Datový list SD3812-101-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
stínění Shielded Série SD38
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 217mA 4.099 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.099 Ohm Jmenovitá hodnota proudu 217mA
Proud - Saturace 248mA