SD3112-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD3112-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 970MA 140 MOHM
Datasheety: SD3112-2R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4100 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD3112-2R2-R
Part Number SD3112-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 970MA 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72941 pcs Datový list SD3112-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
stínění Shielded Série SD3112
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 970mA 140 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 970mA Proud - Saturace 1.12A