SD25-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-220-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD25-220-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM
Datasheety: 1.SD25-220-R.pdf2.SD25-220-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2900 pcs
5800 pcs
  • Zpráva
Specifikace SD25-220-R
Part Number SD25-220-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92139 pcs Datový list 1.SD25-220-R.pdf2.SD25-220-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména 283-3656-2
SD25-220
SD25-220-ND
SD25-220-R-ND
SD25220R
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.098" (2.50mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.34A 147.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 147.8 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.34A
Proud - Saturace 857mA