SD14-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-470-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD14-470-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 47UH 525MA 905.5 MOHM
Datasheety: 1.SD14-470-R.pdf2.SD14-470-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD14-470-R
Part Number SD14-470-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 47UH 525MA 905.5 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53316 pcs Datový list 1.SD14-470-R.pdf2.SD14-470-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména SD14-470
SD14-470-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Shielded Wirewound Inductor 525mA 905.5 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 905.5 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 525mA
Proud - Saturace 538mA