SD14-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-1R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD14-1R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 2.7A 34.4 MOHM
Datasheety: 1.SD14-1R2-R.pdf2.SD14-1R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD14-1R2-R
Part Number SD14-1R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 1.2UH 2.7A 34.4 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63214 pcs Datový list 1.SD14-1R2-R.pdf2.SD14-1R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména SD14-1R2
SD14-1R2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 34.4 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 34.4 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.7A
Proud - Saturace 3.35A