S506-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-200-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S506-200-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Datasheety: S506-200-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace S506-200-R
Part Number S506-200-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15982 pcs Datový list S506-200-R.pdf
Napìtí - AC 250V Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Série S506 Doba odezvy Slow
Obal Bulk Paket / krabice 5mm x 20mm
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 0.114
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge, Glass DC Cold Resistance 1 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 200mA Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 35A schválení BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE