S506-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-100-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S506-100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Datasheety: S506-100-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace S506-100-R
Part Number S506-100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15278 pcs Datový list S506-100-R.pdf
Napìtí - AC 250V Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Série S506 Doba odezvy Slow
Obal Bulk Paket / krabice 5mm x 20mm
Ostatní jména S506-100R
S506100R
Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 0.045 Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge, Glass
DC Cold Resistance 2.8 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 100mA
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 35A