S500-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S500-100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S500 100MA BUSS FUSE
Datasheety: S500-100-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace S500-100-R
Part Number S500-100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis S500 100MA BUSS FUSE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 16048 pcs Datový list S500-100-R.pdf
Napìtí - AC 250V Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Série S500 Doba odezvy Fast
Obal - Paket / krabice 5mm x 20mm
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Roztavení 0.003 Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Typ pojistky Cartridge, Glass DC Cold Resistance 3.8 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 100mA Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 35A schválení -