MPIA4040R2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R2-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPIA4040R2-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Datasheety: MPIA4040R2-2R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPIA4040R2-2R2-R
Part Number MPIA4040R2-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83381 pcs Datový list MPIA4040R2-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
stínění Shielded Série MPIA4040
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-4497-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Composite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 58 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 3.2A Proud - Saturace 5.7A