MPI4040R2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R2-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPI4040R2-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Datasheety: 1.MPI4040R2-2R2-R.pdf2.MPI4040R2-2R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPI4040R2-2R2-R
Part Number MPI4040R2-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4368 pcs Datový list 1.MPI4040R2-2R2-R.pdf2.MPI4040R2-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
stínění Shielded Série MPI4040
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1778-2
MPI4040R2-2R2-R-ND
MPI4040R22R2R
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Composite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 58 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 3.2A Proud - Saturace 5.7A