MLVA02V05C033-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C033-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLVA02V05C033-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu VARISTOR 11V 0201
Datasheety: MLVA02V05C033-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLVA02V05C033-R
Part Number MLVA02V05C033-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis VARISTOR 11V 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 800158 pcs Datový list MLVA02V05C033-R.pdf
Varistorové napětí (typ) 11V Varistorové napětí (Min) 8V
Varistorové napětí (Max) 14V Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0201 (0603 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 5.5V Maximální AC voltů 4V
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - Detailní popis 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount 0201 (0603 Metric)
Kapacitní @ Frekvence 33pF @ 1MHz