LDS0705-101M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LDS0705-101M-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDS0705-101M-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 808MA 357 MOHM
Datasheety: LDS0705-101M-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LDS0705-101M-R
Part Number LDS0705-101M-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 808MA 357 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95442 pcs Datový list LDS0705-101M-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
stínění Shielded Série LDS0705
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1450-2
LDS0705101MR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 808mA 357 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 357 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 808mA Proud - Saturace 800mA