HCMA1707-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HCMA1707-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 37A 2.5 MOHM SMD
Datasheety: HCMA1707-2R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HCMA1707-2R2-R
Part Number HCMA1707-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 37A 2.5 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53867 pcs Datový list HCMA1707-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
stínění Shielded Série HCMA1707
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-4570-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 21 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.276" (7.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 37A 2.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 37A
Proud - Saturace 34A