HCM1104-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1104-100-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HCM1104-100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Datasheety: HCM1104-100-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
850 pcs
  • Zpráva
Specifikace HCM1104-100-R
Part Number HCM1104-100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81012 pcs Datový list HCM1104-100-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
stínění Shielded Série HCM1104
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-3542-2
HCM1104100R
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Proud - Saturace 8.5A