HCF1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HCF1305-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM
Datasheety: HCF1305-2R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace HCF1305-2R2-R
Part Number HCF1305-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50404 pcs Datový list HCF1305-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Unshielded Série HCF1305
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1513-2
HCF1305-2R2-R-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 16.3A 3.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.1 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 16.3A
Proud - Saturace 15A