FPT1006-340-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FPT1006-340-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD
Datasheety: FPT1006-340-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Zpráva
Specifikace FPT1006-340-R
Part Number FPT1006-340-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92961 pcs Datový list FPT1006-340-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.380" L x 0.335" W (9.65mm x 8.50mm)
stínění Shielded Série FPT1006
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-4579-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 340nH Výška - Sedící (Max) 0.252" (6.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 340nH Shielded Wirewound Inductor 19A 1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 19A
Proud - Saturace 40.5A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FPT1006-500-R
FPT1006-500-R
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD
Na skladě: 85851 pcs
Stažení: FPT1006-500-R.pdf
RFQ
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM