FP1007R3-R22-I
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FP1007R3-R22-I
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu IND FLAT PAC 150NH 72A 2 PADS SM
Datasheety: FP1007R3-R22-I.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace FP1007R3-R22-I
Part Number FP1007R3-R22-I Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis IND FLAT PAC 150NH 72A 2 PADS SM Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 62717 pcs Datový list FP1007R3-R22-I.pdf
Typ - Tolerance -
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry -
stínění - Série -
hodnocení - Q @ Freq -
Paket / krabice - Provozní teplota -
Typ montáže - Materiál - jádro -
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 215nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant - Funkce -
Detailní popis 215nH Inductor DC Resistance (DCR) -