FP0704-070-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FP0704-070-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 70NH 67A SMD
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FP0704-070-R
Part Number FP0704-070-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 70NH 67A SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61887 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance -
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry -
stínění Unshielded Série -
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Iron Powder
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 70nH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 70nH Unshielded Toroidal Inductor 67A DC Resistance (DCR) -
Jmenovitá hodnota proudu 67A Proud - Saturace -