DRQ127-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ127-151-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRQ127-151-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 144.9UH SMD
Datasheety: DRQ127-151-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
350 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRQ127-151-R
Part Number DRQ127-151-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis INDUCT ARRAY 2 COIL 144.9UH SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61322 pcs Datový list DRQ127-151-R.pdf
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DRQ
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Ostatní jména 513-1315-2
DRQ127-151
DRQ127-151-ND
DRQ127-151-R-ND
DRQ127-151R
DRQ127151R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet závitů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnost - zapojeny do série 579.6µH Indukčnost - zapojeny paralelně 144.9µH
Výška 0.315" (8.00mm) Detailní popis Shielded 2 Coil Inductor Array 579.6µH Inductance - Connected in Series 144.9µH Inductance - Connected in Parallel 247 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.59A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - řada 989 mOhm Odpor DC (DCR) - Paralelní 247 mOhm
Aktuální saturace - Série 1.51A Aktuální sytost - paralelní 3.01A
Aktuální hodnocení - řada 796mA Aktuální hodnocení - Paralelní 1.59A