DRQ125-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-151-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRQ125-151-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 151.1UH SMD
Datasheety: DRQ125-151-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRQ125-151-R
Part Number DRQ125-151-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis INDUCT ARRAY 2 COIL 151.1UH SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55981 pcs Datový list DRQ125-151-R.pdf
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DRQ
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Ostatní jména 513-1297-2
DRQ125-151
DRQ125-151-ND
DRQ125-151-R-ND
DRQ125-151R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet závitů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnost - zapojeny do série 604.4µH Indukčnost - zapojeny paralelně 151.1µH
Výška 0.236" (6.00mm) Detailní popis Shielded 2 Coil Inductor Array 604.4µH Inductance - Connected in Series 151.1µH Inductance - Connected in Parallel 248 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.48A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - řada 991 mOhm Odpor DC (DCR) - Paralelní 248 mOhm
Aktuální saturace - Série 905mA Aktuální sytost - paralelní 1.81A
Aktuální hodnocení - řada 739mA Aktuální hodnocení - Paralelní 1.48A