DRA74-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-680-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRA74-680-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 996MA 286 MOHM
Datasheety: DRA74-680-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1100 pcs
3300 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRA74-680-R
Part Number DRA74-680-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 68UH 996MA 286 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87284 pcs Datový list DRA74-680-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
stínění Shielded Série DRA
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-3639-2
DRA74-680-R-ND
DRA74680R
Provozní teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 68µH Výška - Sedící (Max) 0.171" (4.35mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 996mA 286 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 286 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 996mA
Proud - Saturace 1.108A