DRA73-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRA73-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 4.18A 16 MOHM
Datasheety: DRA73-2R2-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRA73-2R2-R
Part Number DRA73-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 4.18A 16 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71864 pcs Datový list DRA73-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
stínění Shielded Série DRA
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-3611-1 Provozní teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.18A 16 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 4.18A
Proud - Saturace 4.93A