DRA125-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-101-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DRA125-101-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.745A 178 MOHM
Datasheety: DRA125-101-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DRA125-101-R
Part Number DRA125-101-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 1.745A 178 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99021 pcs Datový list DRA125-101-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DRA
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-3567-2
DRA125-101-R-ND
DRA125101R
Provozní teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.745A 178 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 178 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.745A
Proud - Saturace 2.213A