DR125-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-680-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR125-680-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 2.22A 101 MOHM
Datasheety: DR125-680-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR125-680-R
Part Number DR125-680-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 68UH 2.22A 101 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71634 pcs Datový list DR125-680-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1386-2
DR125-680
DR125-680-ND
DR125-680-R-ND
DR125680R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 68µH Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 2.22A 101 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 101 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.22A
Proud - Saturace 2.7A