DR125-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-150-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR125-150-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 4.27A 29.8 MOHM
Datasheety: DR125-150-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR125-150-R
Part Number DR125-150-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 15UH 4.27A 29.8 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72563 pcs Datový list DR125-150-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Original-Reel® Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1527-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.27A 29.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 29.8 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 4.27A
Proud - Saturace 5.69A