DR124-120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-120-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR124-120-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 12UH 4.1A 38 MOHM SMD
Datasheety: DR124-120-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR124-120-R
Part Number DR124-120-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 12UH 4.1A 38 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73418 pcs Datový list DR124-120-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série DR124
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Original-Reel® Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1432-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 4.1A
Proud - Saturace 4.96A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DR10T
DR10T
Výrobci: Carlo Gavazzi
Popis: SEN PROX 30MM AC 10MM NO PL
Na skladě: 439 pcs
Stažení: DR10T.pdf
RFQ
DR10TI
DR10TI
Výrobci: Carlo Gavazzi
Popis: SEN PROX 30MM AC 10MM NC PL