CTX100-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX100-7-52LP-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 12A 16.7 MOHM TH
Datasheety: CTX100-7-52LP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
18 pcs
  • Zpráva
Specifikace CTX100-7-52LP-R
Part Number CTX100-7-52LP-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100UH 12A 16.7 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7454 pcs Datový list CTX100-7-52LP-R.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.909" Dia (48.50mm)
stínění Unshielded Série CTX
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Iron Powder
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.858" (21.80mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 12A 16.7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 16.7 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 12A Proud - Saturace 9.1A