CPLE-2-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPLE-2-50TR-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Datasheety: CPLE-2-50TR-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPLE-2-50TR-R
Part Number CPLE-2-50TR-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77224 pcs Datový list CPLE-2-50TR-R.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) stínění Unshielded
Série CPL hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1MHz
indukčnost 50nH Výška - Sedící (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 50nH Unshielded Inductor 40A 0.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.6 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 40A