BK1/ABC-10DX-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BK1/ABC-10DX-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BK1/ABC-10DX-R
Part Number BK1/ABC-10DX-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis BUSS SMALL DIMENSION FUSE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 28439 pcs Datový list
Napìtí - DC 125V Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Série ABC
Doba odezvy Fast Obal -
Paket / krabice 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatní jména BK1-ABC-10DX-R
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Roztavení 208.8 Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Typ pojistky Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.011 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 10A Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 200A AC, 10kA DC schválení CSA, UL