SDR2207-R78ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR2207-R78ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDR2207-R78ML
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 780NH 15A 2.6 MOHM SMD
Datasheety: SDR2207-R78ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SDR2207-R78ML
Part Number SDR2207-R78ML Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 780NH 15A 2.6 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85553 pcs Datový list SDR2207-R78ML.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.866" L x 0.591" W (22.00mm x 15.00mm)
stínění Unshielded Série SDR2207
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 780nH
Výška - Sedící (Max) 0.307" (7.80mm) Frekvence - Self Resonant 104MHz
Detailní popis 780nH Unshielded Wirewound Inductor 15A 2.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 15A Proud - Saturace 30A