PM20S-R22M
Přehled produktu
Part Number: PM20S-R22M
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 220NH 565MA 300 MOHM
Datasheety: PM20S-R22M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PM20S-R22M
Part Number PM20S-R22M Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 220NH 565MA 300 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6043 pcs Datový list PM20S-R22M.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Shielded Série PM20S
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména PM20SR22M Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz indukčnost 220nH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 330MHz
Detailní popis 220nH Shielded Molded Inductor 565mA 300 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 565mA Proud - Saturace -