PM20S-R010M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PM20S-R010M
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 10NH 810MA 100 MOHM
Datasheety: PM20S-R010M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PM20S-R010M
Part Number PM20S-R010M Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 10NH 810MA 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5951 pcs Datový list PM20S-R010M.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Shielded Série PM20S
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména PM20SR010M Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 50MHz indukčnost 10nH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 1GHz
Detailní popis 10nH Shielded Molded Inductor 810mA 100 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 810mA Proud - Saturace -