PM1210-R033J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R033J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PM1210-R033J
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 33NH 450MA 240 MOHM
Datasheety: PM1210-R033J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PM1210-R033J
Part Number PM1210-R033J Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 33NH 450MA 240 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5499 pcs Datový list PM1210-R033J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série PM1210
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 100MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména M6087TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 100MHz indukčnost 33nH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 1.4GHz
Detailní popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 450mA Proud - Saturace -