MF-RX135-005
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX135-005 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MF-RX135-005
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Datasheety: MF-RX135-005.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MF-RX135-005
Part Number MF-RX135-005 Výrobce Bourns, Inc.
Popis PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 180341 pcs Datový list MF-RX135-005.pdf
Napětí - Max 60V Typ Polymeric
Doba do vypnutí 9.6s Tloušťka (Max) -
Velikost / Rozměry 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm) Série Multifuse®, MF-RX
Odolnost - posuv (R1) (Max) 300 mOhms Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 120 mOhms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Rozestup vývodù 0.201" (5.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.718" (18.26mm)
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Proud - Trip (It) 2.7A
Proud - Max 40A Proud - přidržení (H) (Max) 1.35A