CRL2010-FV-R030ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CRL2010-FV-R030ELF
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu RES 0.03 OHM 1% 1/2W 2010
Datasheety: CRL2010-FV-R030ELF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CRL2010-FV-R030ELF
Part Number CRL2010-FV-R030ELF Výrobce Bourns, Inc.
Popis RES 0.03 OHM 1% 1/2W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 220861 pcs Datový list CRL2010-FV-R030ELF.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série CRL Režim panel 30 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 30 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film