CM322522-R82KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R82KL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM322522-R82KL
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 820NH 245MA 610 MOHM
Datasheety: CM322522-R82KL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CM322522-R82KL
Part Number CM322522-R82KL Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 820NH 245MA 610 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 638591 pcs Datový list CM322522-R82KL.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série CM322522
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz indukčnost 820nH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 125MHz
Detailní popis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 245mA 610 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 245mA Proud - Saturace -