CM252016-R33KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R33KL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM252016-R33KL
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 330NH 170MA 850 MOHM
Datasheety: CM252016-R33KL.pdf
  • Zpráva
Specifikace CM252016-R33KL
Part Number CM252016-R33KL Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 330NH 170MA 850 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5149 pcs Datový list CM252016-R33KL.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
stínění Unshielded Série CM252016
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Polymer
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnost 330nH Výška - Sedící (Max) 0.063" (1.60mm)
Frekvence - Self Resonant 190MHz Detailní popis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 850 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 170mA