CM201212-R12KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM201212-R12KL
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM
Datasheety: CM201212-R12KL.pdf
  • Zpráva
Specifikace CM201212-R12KL
Part Number CM201212-R12KL Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4829 pcs Datový list CM201212-R12KL.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 0805 (2012 Metric) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
stínění Unshielded Série CM201212
hodnocení - Q @ Freq 8 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Polymer
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnost 120nH Výška - Sedící (Max) 0.058" (1.47mm)
Frekvence - Self Resonant 600MHz Detailní popis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 990 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 990 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 275mA