CD214B-R2200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-R2200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CD214B-R2200
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Datasheety: CD214B-R2200.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CD214B-R2200
Part Number CD214B-R2200 Výrobce Bourns, Inc.
Popis DIODE GEN PURP 200V 2A SMB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 779335 pcs Datový list CD214B-R2200.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 1A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package SMB (DO-214AA) Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AA, SMB Provozní teplota - spojení -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Type Standard Detailní popis Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Proud - zpìtný únikový @ Vr 5µA @ 200V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 2A
Kapacitní @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz