CD1408-R1600
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1408-R1600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CD1408-R1600
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 1A 1408
Datasheety: CD1408-R1600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CD1408-R1600
Part Number CD1408-R1600 Výrobce Bourns, Inc.
Popis DIODE GEN PURP 600V 1A 1408 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1234933 pcs Datový list CD1408-R1600.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 1A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package 1408 Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 3µs
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Chip, Concave Terminals
Provozní teplota - spojení -65°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Detailní popis Diode Standard 600V 1A Surface Mount 1408 Proud - zpìtný únikový @ Vr 1µA @ 600V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 1A Kapacitní @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz