FS1H096NG
BeldenBelden
Belden
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FS1H096NG
Výrobce / značka: Belden
Popis produktu FS DJHD_LT OM1 96F OSP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace FS1H096NG
Part Number FS1H096NG Výrobce Belden
Popis FS DJHD_LT OM1 96F OSP Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 6570 pcs Datový list
Série * Ostatní jména BEL32481
Detailní popis Fiber Optic Cable
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FS1J-TP
FS1J-TP
Výrobci: Micro Commercial Components (MCC)
Popis: DIODE 1A V HSMA DO-214AC
Na skladě: 5673 pcs
Stažení: FS1J-TP.pdf
RFQ
FS1JE-TP
FS1JE-TP
Popis: DIODE GEN PURP 600V 1A SMAE