FI4M048A1A
FI4M048A1A
Výrobci: Belden
Popis: FI OM4 UM_D 48F OFCP AQ_JKT
Na skladě: 5638 pcs
Stažení:
RFQ
FI4M036P1A
FI4M036P1A
Výrobci: Belden
Popis: FI OM4 UM_D 36F OFNP AQ_JKT
Na skladě: 9521 pcs
Stažení:
RFQ
FI4M036A1A
FI4M036A1A
Popis: FI OM4 UM_D 36F OFCP AQ_JKT
FI4M048L2A
FI4M048L2A
Popis: FI OM4 M_D 48F LSZH AQ_JKT
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety