1695ABHDL
BeldenBelden
Belden
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1695ABHDL
Výrobce / značka: Belden
Popis produktu CONN, LCK, RG6 PL2 BNC HD/50PK
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1695ABHDL
Part Number 1695ABHDL Výrobce Belden
Popis CONN, LCK, RG6 PL2 BNC HD/50PK Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 17074 pcs Datový list
Série * Ostatní jména BEL14565
Detailní popis Connector
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1695ABHD1
1695ABHD1
Výrobci: Belden
Popis: CONN, 1PC, RG6 PL2 BNC HD/50PK
Na skladě: 24588 pcs
Stažení:
RFQ
1695S3 0001000
1695S3 0001000
Výrobci: Belden
Popis: BONDED FILLER COMPOSITE
Na skladě: 13381 pcs
Stažení:
RFQ
Popis: BONDED FILLER COMPOSITE
1695A N3U1000
1695A N3U1000
Popis: #18 FFEP SH FLRST
1695A 877500
1695A 877500
Popis: #18 FFEP SH FLRST
1695A 0105000
1695A 0105000
1695A 8771000
1695A 8771000
1695A 010500
1695A 010500
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety