SIP501.2LT
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIP501.2LT
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Datasheety: SIP501.2LT.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace SIP501.2LT
Part Number SIP501.2LT Výrobce Bel
Popis DC DC CONVERTER 1.2V 7W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4815 pcs Datový list SIP501.2LT.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 1.2V Napětí - vstup (Min) 4.5V
Napětí - vstup (Max) 5.5V Typ Non-Isolated PoL Module
Velikost / Rozměry 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Série SIP 500
Příkon (W) 7W Obal Bulk
Paket / krabice 11-SIP Module Provozní teplota 0°C ~ 55°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce OCP, SCP Účinnost 70%
Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 4.5V - 5.5V Input Proud - výstup (Max) 6A
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SIP4613BDVP-T1-E3
SIP4613BDVP-T1-E3
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: IC LOAD SW HISIDE 1A SC75-6
Na skladě: 5487 pcs
Stažení: SIP4613BDVP-T1-E3.pdf
RFQ
SIP4610BDT-T1-E3
SIP4610BDT-T1-E3
Popis: IC LOAD SW HISIDE 1A TSOT23-5
Na skladě: 4072 pcs
Stažení: SIP4610BDT-T1-E3.pdf
RFQ
SIP501.2LTR
SIP501.2LTR
Výrobci: Bel
Popis: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Stažení: SIP501.2LTR.pdf
SIP501.8LTR7
SIP501.8LTR7
Výrobci: Bel
Popis: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Stažení: SIP501.8LTR7.pdf
SIP501.9LT
SIP501.9LT
Popis: DC DC CONVERTER
Stažení:
SIP4612ADVP-T1-E3
SIP4612ADVP-T1-E3
Stažení: SIP4612ADVP-T1-E3.pdf
Stažení: SIP4612BDVP-T1-E3.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Stažení: SIP501.5LT.pdf
SIP4610ADT-T1-E3
SIP4610ADT-T1-E3
Stažení: SIP4610ADT-T1-E3.pdf
Stažení: SIP501.8LT.pdf
Stažení: SIP4613ADVP-T1-E3.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 2.1V 20W
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety