SCRH74-101
BelBel
SCRH74-101 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCRH74-101
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
Datasheety: SCRH74-101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCRH74-101
Part Number SCRH74-101 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 149191 pcs Datový list SCRH74-101.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
stínění Shielded Série SCRH74
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 595-1509-2
SCRH74-101M
SCRH74101
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Proud - Saturace 600mA